НАЦІЯ ПОТРЕБУЄ ПЕРЕМОГИ


Невинних немає, і революція є вищим актом соціальної справедливості. А що ж є вищим актом національної справедливості? Особливо для націй поневолених.

Щезло все в голодному пожарі,
Матері дітей своїх жеруть.
Божевільні люди на базарі
Людське м'ясо людям продають.
Щезло все… І всюди на руїні
Бенкетують п'яні вороги,
Українці мруть на Україні,
А жидів, як грязі, навкруги.

(Олекса Веретенченко, 1933 рік)

Акти соціальної справедливості є лише похідними від актів справедливості національної.

Фашизм виріс із соціал-патріотизму дрібної буржуазії і теж змагав до справедливості: спочатку національної, а потім вже й соціальної. Антипод фашизму - комунізм виріс із жидівського християнства і теж змагав до справедливості, але вже спершу соціальної, а потім національної.

Втім, ідеологія класової співпраці - офіційна ідеологія соціал-демократів та лібералів в багатьох пунктах збігається з ідеологією фашизму. Якщо відкинути прагнення фашистів до розвитку вольових якостей народу, то фашизація суспільства більш-менш спостерігається повсюди, її природа сягає самих основ держави. Адже держава - вона і в Африці держава. Це механізм насилля одних категорій людей над іншими: більшості над меншістю чи навпаки, кволих над сильними або навпаки, чорних над білими, чи білих над чорними і т. п.

Нині ідея українського націоналізму дає світові нове пізнання для запровадження нової справедливості: одночасне творення справедливості національної і справедливості соціальної. Україна повстала на межі двох світів і повинна йти своїм шляхом. В практиці реформістської бюрократії конче потрібно і вимислювати організовану злочинність, і застосовувати жорсткі методи у боротьбі проти лівого руху, надто радикального і такого, що порушує шальки політичних терезів у суспільстві. Український націоналізм не є класичним націоналізмом у звиклому розумінні цього терміну. Скоріше це поєднання фашизму та націонал-комунізму. І одне, й друге породжує революцію. На противагу цьому американський демолібералізм породжує війни і щось ніхто на Заході чи Сході не перечить цьому. Розподіл ринків збуту виготовленого національного продукту, боротьба за ресурси - це і є вічна конкуренція націй в межах їхнього природнього буття. Відтак, ми не повинні лякатися революцій, бо вони є природнім станом існування будь-якої нації. Нація потребує перемог більше ніж корисних копалин.

Якщо націоналізм українського міщанства на початку століття, а також демосоціалізм часів УНР, був позбавлений не тільки революційного, а й будь-якого активного змісту, то сучасний український націоналізм у виконанні посткомуністичних провідників вестиме націю до переможного кінця шляху. Завданням українських націоналістів є забезпечення національної і соціальної справедливості для усіх верств населення, забезпечення нового світового порядку. Звичайно, що для цього треба перемоги, перемоги, перемоги.

Перш за все, треба перемогти самих себе та вирватися із тенет історичного хуторянства. Ресурси країни не є обмежуючим фактором для наведення світового порядку. Обмежує лише недостатня воля до цього. Ані італійський фашизм, ані німецький націонал-соціалізм, ані жидівський комунізм, на теренах СССР, не проявили достатньої волі у наведенні національної та соціальної справедливості. Бог, історична доля покликали це зробити нащадків аріїв - українців. З таким самим успіхом будь-яка нація або декілька націй можуть заволодіти землями України та утворити тут нову націю. Звичайно, всі подібні утворення не є стійкими, й американська нація так само деградує, як деградувала нація радянська. Процес природнього, свідомого розвитку націй залежить від сталого укладу буття. Укладу, який складався століттями, а то й тисячоліттями. Перші християни порушили цей уклад буття кібуцами, американці ж його порушили різними свободами. Націоналізм справедливо обмежує свободу особистості і збільшує свободу нації. Отже, він природньо повстає проти порушення укладу буття. За допомогою німецького націонал-соціалізму дрібні буржуа пробували врятувати цивілізацію. За допомогою українського націоналізму сучасні українці врятують людство. Запровадження нового українського порядку позбавить людство потреби дбати про перерозподіл ресурсів, земель тощо. Деякі сучасні псевдонаціоналісти України стверджують, що націоналізм повинен носити лише визвольний характер, це непогана ідея, але ми не повинні себе обмежувати нічим. Це уявлення хохлів-малоросів малюють нам недодержавні перспективи. Наш націоналізм має узагальнюючий інтегральний стиль. Про це ще наприкінці минулого та на початку цього століття твердили у своїх теоретичних працях такі стовпи українського націоналізму як Д. Донцов, М. Міхновський, М. Сціборський. Те ж саме стверджував у своїх наукових працях С. Бандера. Перше, що зроблять українські націоналісти, коли стануть впроваджувати новий порядок - знищать всі колишні підручники, очистять націю від духовного непотребу. Малодухість відволікає, руйнує справжні почування. Ось чому зараз скрізь по Україні хлопці з цікавим профілем, підкидують недолугим хохлам різні розумнії теорії "про приватну власність, роздержавлення, ринок та реформи". Водночас американські демоліберали сунуть до нас із своїм баченнями християнства та вчать нас як треба жити Нас, аріїв, які ще сім тисяч років до Христа знали як жити і залагоджувати свої справи. Безумовно, істинні націоналісти України терпіти цього не можуть. Після очищуючого вогню української революції, революціонери інших котнтинентів матимуть сенс боротьби, можливість очищення, і провідників світової революції від УНА-УНСО. Більшість революцій у цьому і минулому столітті розробляли та впроваджували українці.

Щоб завоювати світ, потрібно над ним здобути духовну перемогу. Саме на духовне здобуття світу не спромоглися вожді попередніх революцій: Македонський, Ленін, Сталін, Гітлер. Тамерлан, Цінь Шихуанзі. Окрім духовних звитяг нація потребує матеріальних здобутків. Останні повністю неможливі за умов існування опозиції та бардаку. Тому і перше, й друге теж буде викорчуване дощенту. Хто і як це зробить - то вже справа техніки. Головне, щоби люди були задоволені! Українські люди.

Після того, як світ попростував дорогою технократичного поступу, ми його вже не врятуємо. Врятувати його може лише Бог. Ми зробимо все, щоби Бог врятував, Україну. Нам, українським націоналістам, потрібна звитяга нашого Бога. Вся історія сучасних цивілізацій - це боротьба за своїх Богів. Українці забагато боролися за чужих ідолів та божків. Настає час стати на смертний герць за істинного Бога, за владу істини над усіма поганами неарійського походження. Саме цього - перемоги Бога і України, потребує світ.

© УНА-УНСО. Передрук матерiалiв можливий лише з посиланням на http://www.una-unso.org!
Новости Украины