ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ВЖИВАННЯ СЛІВ


Не треба говорити за уявлення - вони однакові і безглузді. Програми у всіх різні, а фрейдистське бажання завжди одне. І завжди відповідає результату:
форма правління - "проізвол", суспільний устрій - "бєзпрєдєл", пануюча ідеологія - "мракобєсіє".

І ми прагнемо того самого, але що ми при цьому говоримо? Бачать не очима, бачать словами. Висловлюватися є можливим лише про слова. Але слова можна вибирати.

Якщо ми хочемо змінити Світ, ситуація ніколи не мусить описуватись в економічних категоріях.

Світ ловить нас сильною і привабливою термінологією, не позбавленою іноді простого селянського гумору. З останніх перлів: "Гуманітарні сили швидкого розгортання." (Є.Б.Н.).

Минула революція може бути зведена до мантри: клас - боротьба класів - пролетаріат - капітал - власність - революція - протиріччя - визиск.

Російські маргінали засмічують мозок співвітчизника словами, хворобливість яких нав'язлива. Вони входять до списку слів, заборонених до вживання: геополітика, мондіалізм, євразійство, пасіонарність. Яка пасіонарність? Ми сім днів на тиждень займаємося тим, щоб переповнити життям ціле покоління, нам потрібні сотні слів для означення сотень нюансів, а нам кажуть "пасіонарність" з таким виглядом ніби це все вичерпує!

Ряд слів написано на прапорі УНА сьогодні:

1. Революція спільнот.

2. Відчужені форми.

3. Екзистант.

4. Межичас.

5. Терени невизначеності.

6. Вичерпаність.

7. Дезактуалізація товаровиробництва.

8. Війна в натовпі.

9. Інтернаціонал ображених.

10. Інтегрована особистість.


© УНА-УНСО. Передрук матерiалiв можливий лише з посиланням на http://www.una-unso.org!
Новости Украины