Лист лейтенанта


Ви відібрали у мене роботу. Пам’ятаєте, коли сотні таких лейтенантів, як я закінчували вищі училища? Згадуйте, згадуйте. Відібрали гади. Платили мало. Принижували. А головне – замість нормального вдосконалення льотних навиків, ви пропонували сцикливий формалізм: “аби чого не вийшло”. А той лейтенант, якого перетворили на захисника держави, котру самі і зрадили, став капітаном, хронічним алкоголіком, пенсіонером, “підприємцем”. Приватним. Тобто злодієм. Був гріх, біс покрутив. Втягнувся у нову американську гру “хто багатший”. Проте, ви її називаєте “демократія”. Треба віддати належне – гра цікава. Шкода не одразу зрозумів, що вона для недоумків, які рубають гілку, на котрій сидять, чи плюють в колодязь, із якого самим хлебтати доведеться. Кому що подобається -на вибір. Для особливо обдарованих пояснюю, що і “гілка”, і “колодязь” означає Нація. Добро, "похрюкуйте" поки біля корита, недовго вам вже лишилося. Нарощуйте сало. Ми його продамо потім і на ці гроші наробимо авіаносців. Так що не плач лейтенант-2003. Тобі тицьнули в зуби диплом “льотчик-інженер” і прогнали на чотири боки. Роботи буде багато. Щирої, небезпечної, почесної і високооплачуваної. Найгарніші дівчата знову будуть твоїми. Вони до тебе самі прибіжать із казино і стриптиз-барів, щоб завагітніти від тебе. Груба військова шинель все ще хвилює ніжну шкіру акторок. Ми допоможемо тобі у цьому. А коли ти не боїшся, давай діяти разом. Коли вірити Екзюпері, ти, лейтенанте, – цвіт нації. То де ж тобі бути, коли не з нами.

Ви дійсно відібрали у нас майже все. Ви хочете відібрати у нас Батьківщину. Придурки. На наш сором, вона ж у нас спільна.

Чиновники, розграбувавши лікарні і школи, зараз змінюють партійні прапори, мов фігові листки. Брати, вибирайте: кранти Україні як державі, чи національна революція.


Н.К.

© УНА-УНСО. Передрук матерiалiв можливий лише з посиланням на http://www.una-unso.org!
Новости Украины