ДЗЕН - ДЄЛО ПРАВОЄ


Перебування НАД - є дзен.
Наш дзен має до дзен буддизму таке саме відношення, як ALSO SPRACH ZARATHUSTRA Ніцше до зороастризму.

Дзен - це не порожнеча, це присутність порожнечі. Присутність порожнечі, поряд з переповненістю. Де переповненість має не меншу цінність, ніж порожнеча. Я гойдаюсь на хвилях власної меланхолії і рефлексую на дозвіллі. Гойдатись на хвилях - значить перебувати над ними.

Людина - це море. Ввійти в дзен - значить запустити човник.

Раніше я думав, що Євангельські заповіді - це моральні абстракції для застосування в пустелі. А насправді - це практичні поради з революційного досвіду. Треба любити ближнього якомога інтенсивніше - це заощаджує час, а любов до Бога допомагає пережити тюрму.

Гойдатись на хвилях - це стрибати з хвилі на хвилю - з вершини на вершину, весь час намагаючись перебувати в екстремумі. Душа - накопичені стани. Стани - органи дії. Людина несе в собі взаємопротилежні рефлекси та стани для того, щоб перемагати. Душа переповнена, і все, чим вона переповнена може бути використане, як зброя.

Необмежені амбіції і велика скромність дають панування.

Руйнівна агресія і відраза до насильства зумовлюють шляхетність. Інстинкт самозбереження і воля до смерті народжують силу. Любов до жінок і целібат підіймають дух.

Бунт і дисціпліна cкладають революцію.

Лівою і правою руками необхідно бити по черзі.

© УНА-УНСО. Передрук матерiалiв можливий лише з посиланням на http://www.una-unso.org!
Новости Украины