Лівою і правою руками необхідно бити по черзі


Більшовизм є лише нова,
відповідна ХХ сторіччю
спроба жидів досягнути
світового панування.

(«Майн кампф»).


Поєднати «ліве» з «правим» у напрямку центра дуже просто. Поєднання твориться само по собі (утворення УНА-УНСО) умовами країни, де існує така необхідність (див. статтю «Ізми» на «євразійському» тлі» №8(51) «Замкова гора»). «Ліве» чи «праве» визначається не носіями, не гаслами, а умовами існування.

Фідель - «лівий»? Якби його цукор купував Рейх він став би «правим».

Кропоткін - анархіст? Лише тому, що Романови усунули від трона Рюріковичів.

Мао - комуніст? Це може казати лише людина дуже погано обізнана з 5-ти тисячолітньою історією Китаю.

Мороз, Симоненко - ревізіоністи? А якже може бути інакше?! Ви подивіться, хто не були «ревізіоністи»: Ленін, Шліхтер, Бронштейн, Ландер, Кауфман, Коген, Равич, Апфельбаум...

«Совєт Народних Комісаров». 1917. Росія. Їх 17 з 21! В інших випадках ситуація подібна.

Але це зовсім не говорить за те, що в умовах чергової «незалежності» допустимо відкидати «ліве», бо сама незалежність прийшла від них, від «ревізіоністів». Мені лише не подобається слово «тотальність». В той час як Голова УНА-УНСО, Голова антифашистського комітету УНА-УНСО, Голова підкомісії ВР України з питань прав людини говорить про «революцію малих груп», а пан Провідник - про «реставрацію середньовіччя» (в розумінні автаркії страт постіндустріального суспільства), декому спадає на думку говорити про «тотальність». «Тотальність» чого? Тотальність автаркії?

Якби Гітлер не знищив Штрассера та Рема, тотальність породила б терор німців проти німців. А так лише 10 тисяч репресованих «червоних» (не рахуючи іншої категорії громадян Німеччини)... «Червоний» тотальний терор страшнішій за «білий» - бо масовіший.

Вибирайте: аристократа з черепом на рукаві мундира чи, можливо, кашкеті; або «тотальність» гарматного м'яса Штрассера, Рема, Сталіна, Троцького...

Хто говорить про «тотальність» не вірить у Свою Владу. З «тотальності» шлях у реальне функціонування лише через «червоний» терор до «ревізіонізму» СРСР. (Будемо повторювати?)

Поділяй і володарюй. Ось універсальна формула.

І нарешті останнє. Якщо хтось збирається йти на полювання, то він має знати, полювання на яку дичину чекає на нього. З рогатиною не йдуть за зайцями, а дробом не стріляють у ведмедя.

Правда, можна «рогатину» назвати «дробом», а «дріб» - «рогатиною». Хай дивуються, емансипуються, дестабілізуються - «головне коротко і неясно»... Автору чи читачу? Якби лише читачу, то це півпроблеми! Але коли «автор» починає говорити на «інших язиках», то чи не будував він перед тим Вавілонську вежу?

Мао, звичайно, Великий Кормчий, а КПРС - партія ревізіоністів, але корови в небі не літають і УНА-УНСО в цьому не винна.

P.S. Великий Декарт дав колись гарну пораду: «Узгоджуйте поняття і ви дійдете згоди».

© УНА-УНСО. Передрук матерiалiв можливий лише з посиланням на http://www.una-unso.org!
Новости Украины