ЕКСГУМАЦІЯ ХАРИЗМИ


"Вдосконалюйтеся в музиці"
(Цитатник)


На наших очах припинило своє існування штучне неприроднє утворення, яке за офіційною версією мало назву Російська федерація. Померла ця федерація непомітно, до цих пір не всі усвідомили, що сталося: кілька тисяч горців опустили здеморалізований конгломерат алкоголіків, опустили до такого рівня, що піднятися вже неможливо, навіть при сприянні традиційних спонсорів з-за океану. Деградована і розкладена зсередини федерація продовжує животіти суто автоматично (так рухається авто з мертвим водієм за кермом). Приємно відзначити конструктивну роль співвітчизників: Шумейка, Лебедя, Собчака, Станкевича.

Це лише підтверджує тезу прагматиків: немає різниці, якою мовою розмовляє українець, головне - яку справу він робить. Імітацію існування Російської федерації створюють мас-медіа, особливо ОРТ, яке полохливі есендівські владоможці за інерцією вважають за обов'язкове транслювати на теренах, ввірених їм свого часу Кремлем республік. Відімкнувши ОРТ можна переходити до процесу повернення в лоно матері України втрачених свого часу земель. 700-800 років тому, наші прадіди-арійці, освоюючи тутешні болота, змішувались з місцевими аборигенами. Пам'ять про ті часи живе в серцях туземців: кілька років тому вони урочисто встановили пам'ятник нашому князю Ярославу в одній з найбільших своїх дєрєвєнь.

Так що росіяни сплять і бачать себе в складі Української Держави - Київської Русі. Врешті-решт хто, як не ми, несемо моральну відповідальність за долю добродушних мешканців Нечерноземія, бо ж з'явилися вони на світ завдяки саме нашим предкам. Без нас вони пропадуть, згинуть безслідно, знову потраплять під згубний вплив підступних масонів, які їх цинічно зпоять брагою (без закусі). Ви ж дивіться: Росія окупована! Процвітають лише кобзони, джигарханяни і кіркорови. Це вони, масонюючи, Ніколаїча споїли. Такий був мужик. Шкода. Обов'язком кожного свідомого українця є захист братів наших менших від підлих посягань на їхню честь з боку екстремістів -єльциністів та московських сепаратистів. Жодного клаптику нашого Сибіру не віддамо. Руки геть від Калінінграду! Росіянин, який проти України - це масон. Масону - масонська смерть. Очистимо наш спільний євразійський дім від кремлівських агентів впливу сатанинських лож.

На диво, московський сепаратизм не викликає адекватної реакції в політичних колах України. Як ліві, так і праві прагнуть розглядати Москву як рівноправного партнера, але чи може бути партнером те, чого немає? І вже зовсім фантасмагорично виглядає страх демократів перед Кремлем.

Вся їхня зовнішньополітична концепція базується на відчутті страху, і виходом з ситуації, що склалася пропонується втеча до Заходу. При цьому не враховується, що втекти вдасться лише за умови повноцінної участі в загальноєвропейських структурах, в т.ч. оборонних, тобто членство в НАТО, а не ерзац Партнерства заради миру". Зауважимо, що тут не йдеться, добре це чи погано. Мається на увазі повнокровність зовнішньополітичної концепції правих в контексті ситуації на руїнах Росфедерації. Але націонал-демократи виходять з того, що Україна є державою, яка вільна сама прийняти рішення в національних інтересах українського народу. В тому і справа, що ця теза видає бажане за дійсне.

Після відомих подій 1991 р. державний апарат СССР трансформовано в державний апарат СНД. Відтворена вертикаль виконавчої влади в усіх спільних для СНД структурах (Рада голів СНД, рада голів урядів СНД, ради спецслужб, міністерств і відомств СНД) головують представники РФ. І це при тому, що в межах СНД найбільший бардак саме в Росії. Приходимо до висновку, що українцям насильно нав'язуються штучні проблеми, вже апробовані кремлівськими мудрецями на своєму народі. Що тримає офіційний Київ на прив'язі у Кремля? Єдність державного апарату СНД. Тому вихід з СНД, як того бажають демократи, можливий лише за умови рішучої боротьби з цим апаратом, в т.ч. з вищими ешелонами влади, за перебрання реальної влади до своїх рук. А на практиці саме демократи є найвірнішими підручними правялчих владних структур: згадаймо конституційний договір, здачу Москві нашої ядерної зброї, рехформи".

Практично своїми конкретними кроками раціонально-демократичні сили України сприяють утриманню країни в зоні кремлівських впливів. Про що вони мріють - так це про українізацію апарату. Подібний підхід цілком задовільняє владу, тому політичні і громадські організації демократичного прошарку реєструються Мінюстом. Щодо лівих, то це звичайні російські партії. При всьому словесному незадоволенні їхньою риторикою з боку найвищих посадових осіб, проти лівих не порушено жодної карної чи адміністративної справи! І це на тлі постійних репресій супроти українських націоналістів. Правлячі структури взяли на озброєння знамените рухівське гасло: Росіяни будуть жити в Україні краще, ніж в Росії". Ніхто не заперечує успіхів Народного руху Чорновола в розбудові відкритого без'ядерного суспільства.

Кожен організм має ліву і праву руку. Кожний плюралізм має ліві і праві партії.

Ліві і праві пов'язані між собою в міцний гордіїв вузол. Буржуазно-демократична і московсько-комуністична моделі розвитку українського суспільства ведуть у глухий кут перманентного насильства над особистістю. Досвід усіх останніх передвиборчих кампаній засвідчив відсутність потреби у виборах. Умовними виглядають потуги щось змінити: наступив час релаксації. Невизначеність, невирішеність, багатовекторність. Синдром загубленості, притаманний багатьом співвітчизникам, не має рецептури видужання. Маргінальність переходить з стану вимушеності до стану необхідності. Вчинки перестають потребувати обгрунтувань. Ідеологія це всього лише обгортки. Націоналізм вижив, будучи мультиідеологічним по своїй природі.

На зміну мертвонародженим доктринам прийшов доларовий абсолютизм. Реальністю стає те, про що попереджали теоретики християнства, комунізму і фашизму. Абстрагуючись від категоричності констатуєму факт спроби Великої Стабілізації. Масам пропонується вічний мир і злагода в обмін на лояльність. Сукупність вищенаведеного дозволяє встановити діагноз: Повзуча революційна ситуація". Усі намагання встановити вічний мир і злагоду закінчуються революцією. Усі спроби знищити війну і насильство закінчуються війнами і ще більшим насильством. Шлях у світле майбутнє пролягає через концтабори (там цей шлях і закінчується).

Парадокси - фантоми реальності. Прориву за межі не сприятиме жодне LSD. В підставі дій нинішніх благодійників ВКВ. Економічний фактор враховує індекс ДоуДжонса і не зважає на містицизм. Цивілізація досягла рівня власної непотрібності. Найбільш популярним запитанням стало "навіщо?" Пропагандистська машина не виконує покладених на неї функцій. Термінологія стала атавізмом, прогрес і регрес злилися в єдине ціле. Чим довше рабів водять по пустелі, тим більшими рабами вони стають.

Демократія - мачуха терору. Коли беруть в заручники 200 пасажирів авіалайнера - це тероризм. А коли 52 млн.? Сфери діяльності режиму слід сприймати в комплексі і для цього є всі передумови: хто має очі, той побачить; хто має вуха, той почує. Машина державного апарату намагається знищити паростки національної опозиції: було б наївним очікувати від режиму чогось іншого. З огляду на безсоромність державного апарату, діяльність націоналістів потребує відповідних словесних аналогів. Корекція курсу термінологічних реформ. Не турбуймо прах предків, залишимо минуле минулому. Ліві і праві - це привиди минулого. В цьому специфіка українського політикуму. Забагато привидів. Перенасиченість минулим не кращого гатунку. Режим взяв з минулого найганебніше і знищив найкраще. Уродство форм поєднано з уродством суті. Країна лєпрозорій. Партії вмерли, залишивши по собі купу сміття.

Збанкрутувавши, політична система перестала викликати зацікавлення. На арену вийшла УНА-УНСО, структура, від однієї назви якої перекошуєтьсмя від ненависті обличчя демократа і соціаліста, ліберала і зеленого, коміка і кунівця. Чи не всі основні події політичного життя останніх років пов'язані з боротьбою правлячого режиму і УНА-УНСО. Як попередні, так і наступні вибори перетворено на поле бою між УНА-УНСО та партіями, зареєстрованими в Мінюсті. Соціальною базою УНА-УНСО є тверді противники "бєспрєдєлу", вони як перші християни. Реально є три шляхи:

- перший шлях - шлях в нікуди праворуч, під прапором цеерушного демократичного націоналізму", завезеного з-за кордону;

- другий шлях - шлях в нікуди ліворуч під прапором насильницько комунізованих "новых русских", завезеного з Москви;

- третій шлях - це опозиція до режиму повальної дегенерації, до його цінностей, до його догми, до його екстремізму.

Детальна програма УНА-УНСО викладена у Програмовій збірці УНА-УНСО. Хай ненавидять, аби любили". (Київ, видавництво Євразія", 1996). Спільним знаменником комунодемократів є звіряча ненависть до авангарду української нації УНА-УНСО. Заборону УНА офіційно вимагав П.Симоненко (виступ на сесії ВРУ 11 вересня 1995р.) і офіційно підтримала С.Стецько (прес-конференція у Сімферополі 16 вересня 1995 р.). Комуно-демократичний блок обеззброїв Україну перед лицем єльцинської диктатури, передавши Кремлю нашу ядерну зброю. Усі три представники УНА-УНСО у Верховній Раді (Вітович, Тима, Ілясевич) голосували за збереження Україною статусу ядерної держави. Чому ліві та праві проголосували в інтересах США та Москви? Запитання риторичне. Хто платить, той і замовляє музику. Не слухайте лівих і правих партійних ватажків, краще подивіться на плоди їхньої діяльності. Хто зруйнував нашу економіку, військо, хто не видає нам зарплату? Хіба не ті, хто волає про соціальний захист", розірвані зв'язки" та національне відродження"? Лівоправі політикани скомпроментували себе в очах трудового народу. Назавжди.

Великодержавність - першооснова третього шляху УНА-УНСО. Соціально захищаючи співвітчизників, не питайте про їхню партійну приналежність. Народ втомився від політики. Тому ми повинні захищати наших співвітчизників там, де їх дискримінують терористи і екстремісти. Скільки було б сказано про Придністров'я, Кубань, Далекий Схід, Петроград, Москву, Західну Галичину, Мараморощину, Пряшівщину, Берестейщину, Забайкалля, Якутію, Трансильванію? Лише сувора і лагідна влада УНА-УНСО принесе до кожної української родини мир, спокій, злагоду та затишок. УНА-УНСО - це те, про що ви мрієте. Ваша підтримка УНА-УНСО означатиме здійснення ваших мрій. Епоха УНА-УНСО передбачена Нострадамусом, Іоаном Кроншдатським, Георгієм Гурджиєвим. Віра в УНА-УНСО - це віра в себе.

"Усе життя віруючих гріх". (Св. Августин)

Тільки там, де немає держави, постає людина, яка не зайва, там починається пісня потрібних і і мудрість єдина й незамінна". (Ф.Ніцше).

Потрібна імперіалістична диктатура культури". (О.Халецький). Культурна інвазія УНА-УНСО є могильником суспільства споживання. Всі знають: на місце старого завжди приходить нове. УНА-УНСО є тим єдино новим, що є в країні. Візьміть будь-якого рухмана, не давайте йому дві доби борщу і отримаєте прогресивного соціаліста. Навернення в нову віру не потребує витрат. Не треба нас лякати полюванням на відьом: викликає здивування саме бажання відьом уникнути народного гніву. Грона гніву вже вистигають у Гетсиманському саді.

Що таке логіка в порівнянні з національними інтересами?

Сучасна цивілізація Заходу потребує кардинального заколоту, без якого вона рано чи пізно буде приречена на загибель". (Ю.Евола).

Панувати - це дати людям заняття, поставити їх на своє місце, у своє призначення; покласти край їхнім химерам, які ведуть до байдикування, пустого життя та відчаю". (Х.Ортега -і-Гасет). Приклад УНА-УНСО вчить нас перемагати вороже оточення силою колективної непересічності. Здоровий колективізм рішуче стоїть на перешкоді руйнівницьким тенденціям псевдогероїзму, ізольованих антинародним режимом одиниць.

Девальвація самого принципу колективізму, заподіяна червоними узурпаторами, обернулася дрібним гнусавим індивідуалізмом, а зрештою елементарним жлобством. В цьому причина моральної поразки новонародженої народно-демократичної партії ще до її створення. Розмови про центризм поза УНА-УНСО не несуть в собі смислового навантаження. Бути в центрі означає не бути жлобом. Так що ультралібералам центризм не світить. Бажаєте довести протилежне - профінансуйте для початку номер Нашої справи". Бо справжні центристи доводять свій центризм не словами, а справами.

Навколо штабквартири УНА щодня тиняються в очікуванні виробничих відходів натовпи плагіаторів. Риючись в залізному баку для сміття вони збагачують власний інтелектуальний рівень. Що б робила без УНА уся ця різношерста публіка?

Завжди і постійно що-небудь шукай. Тоді обов'язково знайдеш. Що-небудь." (Провідник). Вони і шукають. Ми ще недостатньо усвідомлюємо силу впливу УНА-УНСО на обличчя. Немає пророків у власній Вітчизні. Українська політика - це ревнощі. Ревнощі старих плаксивих потворних баб. Від цього середовища необхідно очікувати ножа у спину, і аж ніяк не вдячності. Якщо тіло гниє заживо, треба припиняти страждання. Припинення страждань і є вищою формою гуманізму.

Гуманізм - це практика. Гуманізм - це припинення страждань. Гуманізм - це УНСО. УНА як вакцина, УНСО як шприц. Третій шлях УНА-УНСО на практиці означає національні пріоритети в усіх галузях. Національний виробник і національний споживач повинні мати привілеї перед іноземцями. Ніяких орієнтацій не на схід, не на захід. Економіка в інтересах робітників. Сільське господарство в інтересах селян. Армія в інтересах військових. Активна наступальна зовнішня політика. Прорив на східні та на західні ринки збуту. Розмови про економіку, соціальний захист і незалежність будуть припинені. Все воно буде на практиці і тому не потребуватиме безкінечного обговорення. Ніякої бідності, ніяких інфляцій. Порядок і дисципліна, як вища форма свободи. Національна солідарність як рушійна сила трудових звершень.

Заради самозбереження український народ вимушений буде згуртуватися в єдине ціле, інакше повільна болісна агонія і смерть. УНА-УНСО - це шанс, який надав Всевишній українському народові. Українці можуть цей шанс відкинути, але гірше від цього стане не Всевишньому, а українцям. Чи спроможні на здоровий глузд нащадки тих, хто в 1932-33 рр. мовчки пожирали один одного? Історія українського народу однозначна: з огляду на минуле кожен українець, починаючи з 9 років, повинен досконало володіти АК. УНА-УНСО увесь час свого існування б'є в дзвони, але чи чують їх ті, до кого вони спрямовані? В принципі, трагедії в цьому немає: це всього лише історія. А історія вчить тому, що нічому не вчить. Криваве полум'я пацифізму розпочне з тих, чия хата з краю. На згарищі чергової травоядної незалежності" вистачить місця усім мазохістам: правим, лівим, позапартійним.

Ще раз нагадаємо собі магічну формулу сучасності: не вправо, не вліво, а поцентру. Не з демократами, не з комуністами, а з УНА-УНСО. УНА-УНСО - це третя сила, яка стоїть над двома першими (комуністами і демократами).

Перша сила - комуністи, соціалісти (орієнтація на Москву).

Друга сила - демократи, ліберали (орієнтація на Захід).

Третя сила - УНА-УНСО (Києвоцентризм).

Праві вже об'єдналися з лівими в процесі розкрадання народної власності. Народ повинен об'єднатися під проводом УНА-УНСО для захисту своєї власності від лівих і правих. Треба вірити не словам, треба вірити справам. Правлячий режим і його лівоправі партії кажуть багато правильних слів, які не підтверджуються на практиці. Або вони брешуть, або не відповідають за свої слова.

Кожне слово УНА-УНСО підтверджено кров'ю полеглих героїв. Жодне слово комунодемократів не підтверджується жодним центом. Правлячий режим фактично є звичайною трастовою компанією, яка дурила, дурить і має намір продовжувати дурити довірливих вкладників. Громадяни! Не дозвольте себе дурити пройдисвітам від комунізму та аферистам від демократії!

Якщо б ліві і праві насправді захищали інтереси народу, усі їхні партії були б заборонені. Міністерство юстиції правлячого режиму скасувало реєстрацію лише двох організацій УНА-УНСО та товариства чеченської культури "Вайнах". Єдиною релігійною конфесією, проти якої було кинуто озброєний до зубів Беркут" є Українська Православна Церква Київського Патріархату.

Єдиною країною, у якій протягом кількох сот останніх років тривають репресії супроти корінної трудящої нації, є Україна. В одному ряду з нами перебувають хіба що курди, палестинці і баски. І тим не менше миру-мир. Любов, як вища форма насильства. Ніяких трупів, тим більше на словах. Вічне життя апофеоз вічної війни. Залишимо комплекс неповноцінності (кесарю - кесареве). Наш шлях пролягає понад метушнею різнобарвних потвор. Усі їхні проблеми породжені їхніми комплексами.

Демон всередині, гидота назовні. Пояснення причин загальної кризи з боку представників офіційних владних структур не витримують критики. Бо чим сильніше розвалюється економіка, тим краще живуть представники державного апарату СНД. Збагачення правлячого режиму прямо пропорційно зубожінню трудящих і пенсіонерів. Якщо до того, як було розірвано зв'язки", керівники їздили на Волгах" і відпочивали в Криму, то після того, як зв'язки розірвалися", вони почали їздити на BMW і відпочивати в Монако.

Штучна руйнація народногосподарського комплексу - це справа рук вищого керівництва СССР-СНД. Економічна криза не має відношення до економіки - її довготривалість обумовлена природнім антагонізмом між трудящим українським народом і паразитуючою верхівкою "новых русских". Розрубати гордіїв вузол соціальних протиріч, поклавши руку на Святе Письмо, і є завданням національно-пролетарської мирної революції.

© УНА-УНСО. Передрук матерiалiв можливий лише з посиланням на http://www.una-unso.org!
Новости Украины