УНА-УНСО: PER ASPERA AD ASTRUM


Історія кориться зіркам

Період кінця 1982 - початку 1983р., відзначений парадом планет, народив в людях надзвичайно могутній революційний запал, якого не було вже давно. Поєднання Сатурна з Ураном в 1987р. потягло за собою можливість створення нової філософської бази достатньої широти та соціального виходу. З`єднанням Сатурна з Ураном був відзначений також 1917р. та 1953 - рік смерті Сталіна. Цей аспект великої глибини та сили відіграв важливу роль у політичному житті СРСР та зокрема України. Розташування Урану в Стрільці з 1982р. по 1988р. дозволило відверто протестувати проти застарілих традицій. Стихійно стала організовуватись велика кількість партій, які пропонували свої програми нового політичного курсу. Від більшості з них до 1996р. залишились тільки туманні згадки. І лише декілька: РУХ, УНА-УНСО, КУН продовжили свою боротьбу і діяльність на політичній арені України.

Як народилась ідея створення УНА

Зимовим вечором в одній з київських квартир зібралось декілька молодих осіб. Сидячи за столом і попиваючи чай з бісквітними тістечками, вони прийняли рішення створити нову політичну партію, яка б витримала будь-які потрясіння, прийшла до перемоги і принесла нове майбутнє Україні та її народу. Діяльність цієї супер-партії повинна зробити Україну ведучою силою на політичній та економічній світовій арені, духовним центром світової цивілізації. Так народилася ідея створення УНА-УНСО. На календарі в цей день стояло 19 лютого 1987р. і гороскоп УНА-УНСО включився і почав працювати саме тоді, в не 30 червня 1990р. - офіційна дата створення Української Національної Асамблеї. Принцип включення та праці гороскопу узгоджується з процесом створення світу, який був описаний в Біблії як "Спочатку було Слово". Коли народжується ідея, ми починяємо діяти для того, щоб втілити її в життя. Тому часом створення суспільних організацій слід вважати не дату офіційної їх реєстрації, а дату та час появи самої ідеї створення організації.

"Король на троні"

19 лютого 1987р. Сонце знаходилось в 30 градусі Водолія. Цей градус вважається в астролгії королівським або виграшним. З 360 градусів зодіакального кола лише 7 градусів є королівськими і 7 - руйнівними. Руйнівні градуси приносять невдачі, перепони, катастрофи. Людину, що має в натальній карті руйнівні градуси, в залежності від їхнього розташування, можуть переслідувати невдачі у фінансових, сімейних справах, кар`єрі, депресії і навіть нервово-психічні розлади (у Достоєвського в гороскопі було 4 руйнівних градуси, у Миколи Чаушеску руйнівний градус знаходився в останній третині другого дома, який відповідає за фінанси та заощадження. Цей показник вплинув на втрату ним наприкінці життя всього заощадженого величезного майна). Королівські градуси, навпаки, приносять вдачу, везіння, неочікувані подарунки долі. В гороскопі УНА-УНСО королівський градус знаходиться у дванадцятому домі - домі таємниці. Це означає вдачу у таємній, неофіційній діяльності. "Приходити до влади в результаті виборів - поганий смак". Офіційній, відкритій діяльності УНА-УНСО постійно заважає безліч факторів, прикладом цьому може послугувати хоч-би непристойно затягнена реєстрація цієї партії.

Сонце є показником життєвої енегії, здоров`я, основного потенціалу та вдачі народженого. В натальній карті УНА, як вже згадувалось вище, воно знаходиться у 30 градусі Водолія. Цим градусом керує Плутон - планета творчої сили, яка вважається в астрології відзнакою покоління. Плутон впливає на великі маси людей, але на відміну від планети випадку Урану, діє не зненацька. Це є енергія, що поступово накопичується, повільно оволодіває речами. Саме при розташуванні Плутона у знаку Терезів, що утримують ситуацію в рівновазі, з 1971р. по 1982р. в СРСР почався т.зв. період "застою". З 1983р. Плутон знаходиться в Скорпіоні, своїй обителі - це екстремальна ситуація, як кажуть "на грані". Характеристика 30 градуса Водолія у Сабіанському календарі: "Король на троні". Сонце часто символізувало королівську владу не тільки в астрології, але й в літературі, народному фолкльорі: Володимир Червоне Сонечко, Людовік XІV - король -Сонце. До речі, народження сина, який проживе довге та щасливе життя передрік Людовику ХІІІ монах-домініканець, італійський філософ, поет, політик і астролог Томмазо Кампанелла, більше відомий зараз як автор комуністичної утопії, що написав відоме "Місто Сонця". І насправді, королева Анна Австрійська після 22-років безплідного шлюбу народила сина - Людовіка ХІV, якого пізніше прозвали "Король-Сонце". Розклад в гороскопі УНА говорить сам за себе, над ним варто замислитись... Сюди можна ще додати, що саме з цим градусом зодіакального кола пов`язана Київська Русь. Дякуючи його впливу на цей терен, склалась примовка, що "Русь не може без царя". Пам`ятаєте: "Приходьте і володійте нами"?

В 1988р.в 30 градус Водолія вступила точка рівнодення. Цієї подією був відзначений кінець ери Риб і початок ери Водолія. Для західної культури епоха християнства, на початку якої на історичну арену виступила єврейська нація, що віддзеркалює своїми рисами знак Риб, закінчилась. Світ увійшов у перший градус ери Водолія - альтруїстичного знака свободи, який цінує творчість, злегка відірваний від реальності та націлений у майбутнє. Соціалістичні та комуністичні ідеї, а також ідеї про ведучу роль наукової думки у розвитку цивілізації (під знаком Водолія народжуються всі нові реформи та наукові винаходи, які часто випереджують свій час) - передвісники ери Водолія. Цілком можливо, що передвісником нової епохи в історії України є саме політична партія УНА-УНСО, також народжена під цим знаком.

Зірка Зороастра

Просидівши всю ніч, обговорюючи ідею створення організації, молоді люди прийшли до спільної думки на світанку. Гороскоп УНА включився, коли на сході сходив 15 градус Риб, тобто говорячи мовою астрології, Асцедент прийшовся на 15 градус Риб. На той час у 15 градусі Риб знаходилась одна з нерухомих зірок - Ахернар (Ахеран) - зірка першої величини, альфа Еридана (Еридан - "небесна ріка"). Так на межі першого дома в гороскопі УНА з`явилась зірка-дороговказ. Щаслива ця зірка чи ні? По своїй природі Ахернар (іноді її ще називають "Янгол") пов`язана з впливом Нептуна, Сонця та Юпітера. Це одна з найсвященніших зірок, "вогняний меч", "меч захисту". У свій час ця зірка провістила народження Зороастра та битву із світовим злом. Вона пов`язана з випалюванням зла, нечисті та сприяє безкомпромісності, щирості та посвяченню. Дуже жорстоко зірка поводиться із зрадниками, вона не дозволяє людині схибити. Це зірка запеклої боротьби не на життя, але на смерть, а це означає, що шлях УНА-УНСО не буде легким. Вітання членів організації звучить: "Слава нації - Смерть ворогам!" Це боротьба за абсолютно нову еру у зовнишній та внутрішній політиці України.

Можливо саме вплив зірки Ахернар у гороскопі, почав вимагати від суто політичної партії створення її бойового резерва - Української Народної Самооборони (УНСО). З 1989р. по листопад 1991р. транзитний Плутон знаходився у з`єднанні з Сонцем гороскопу Радянської Росії, що був побудований на час проголошення декрету про владу (9 листопада 1917р.). Цей час став періодом розпаду СРСР, оскільки жодна адміністративна система такого транзиту пережити невзмозі. На теренах колишніх республік Радянського Союзу одна за другою спалахнули громадянські війни і УНСО показало себе з кращого боку під час боїв у Придністров`ї, Абхазії, Чечні.

Сильний дом - ключ до розкриття всієї долі

З`єднання Асцедента з зіркою Ахернар, а також присутність сигніфікатора першого дома - Марса, розташованого в останній третині першого дома, виділило перший дом в гороскопі УНА-УНСО. Планета полководців та війни має тут велику силу тому, що знаходиться не тільки у своїй обителі, але й у власному домі. Перший дом висвітлює події, які висувають людину вперед. Присутність Марса в ньому вказує, що такими подіями можуть стати загострена політична ситуація, війна. Це може також бути і революція тому, що зодікальним знаком УНА Водолієм керує Уран - планета революціонерів. Сильний перший дом - це одинак, що сам себе створює. Це велика виділеність у натовпі, "біла ворона". Людина з таким першим домом завжди йде "попереду паровоза" і на неї всі показують пальцем. Події навколо УНА-УНСО на протязі останніх років складались саме таким чином.

УНА-УНСО народилась під знаком Водолія, який зриває маски із звиклої реальності, та іноді робить це занадто різко, каменя на камені не залишаючи від минулого. Українська нація, яка має постати та зміцніти в горнилі боротьби, увійшовши в еру Водолія в авангарді з УНА-УНСО має шанс залишити свої вічні приниження в минулому.

Зоряний карт-бланш

Чому ж УНА-УНСО, маючи такий величезний потенціал, у 1997р. досі не біля державного керма? Здавалось би, вона створена самою Долею, щоб допомогти Україні скинути віковий тягар сну і рабства. Як вже згадувалось раніше, Україна уосіблює характер Тільця. Вона розташована у найкращих для землеробства місцях, а в будь-якому регіоні, країна-Тілець це передусім країна землеробства. Риси Тільця притаманні будь-якій країні із стабільною економікою та пасивним політичним курсом. Економіка України на сьогодні повністю розвалена. Після проголошення Незалежності до влади прийшло покоління 1947-48р., яке байдуже ставиться до нових ідей і не може змінювати життя країни, керуючись вимогами невпинного часу. У 1947-48рр. Уран був розташований у знаку Рака. Ці роки характеризувались провалом у творчості, звуженням перспектив в цілому. Але, як кажуть "нові часи - нові люди". Незважаючи на те, хочемо ми того чи ні, але час невблаганно рухається вперед і ера Риб завершується. Увійти в еру Водолія могутньою державою, відкрити нову, досі небачену за розмахом сторінку своєї історії ("Від Сяну до Сяну") Україна зможе тільки на чолі з УНА-УНСО. Ця партія стала провісником ери Водолія на цьому терені, тим самим отримавши карт-бланш на подальше панування, яким би дикунством це не здавалось. "Те, що наприкінці шеренги стоїть фланговий, для багатьох є диким і новим" (К.Прутков). УНА-УНСО приречена на перемогу. "Ми переможемо, бо ми перемоці" (Цитатник "Екзистанта")

© УНА-УНСО. Передрук матерiалiв можливий лише з посиланням на http://www.una-unso.org!
Новости Украины