ЗАВДАННЯ УНА ПІСЛЯ ПРИХОДУ ДО ВЛАДИ


УНА ставить перед собою першочергові завдання після приходу до влади:

1. Повернення Києву значення геополітичного центру балто-чорноморського регіону. Економічне, культурне, військове домінування України у Центральній та Східній Європі. Активізація української діаспори в Росії за допомогою якої Україна виграє в конкурентній боротьбі за російські ринки та ресурси.

2. Розпуск податкової адміністрації. Замість всіх видів податків для юридичних осіб вводиться єдиний податок - 2,5% від кожної суми, що поступила на банківський рахунок. Банки в обов’язковому порядку проводять списання коштів до державної казни та несуть повну відповідальність за порушення. Для фізичних осіб скасовуються всі види податків.

3. Скасування загального військового обов’язку. Офіцери і прапорщики реорганізуються в професійну армію.

4. Скасування всіх видів експортного мита та індикативних цін. Митні ставки на ввіз кожного виду закордонної продукції визначатиме рада національних виробників даного виду продукції.

5. Несвоєчасна виплата зарплат, пенсій та стипендій не може бути виправдана ніякими “об’єктивними” труднощами. Єдиними причинами цього ганебного явища є крадіжки та саботаж з боку чиновників. УНА придушить цей саботаж.

6. Ненадання якісної безкоштовної медичної допомоги державними медичними закладами розцінюється як мародерство. УНА профінансує державні медичні програми у повному обсязі, а тоді займеться ліквідацією мародерів.

7. При центральному керівництві УНА створюватиметься науково-технологічна комісія. Всі наукові працівники, провідні фахівці КБ, викинуті на вулицю антинародним режимом матимуть можливість відновити роботу за фахом.

УНА ставить перед українським народом завдання догнати та перегнати Америку в науці та технологіях.
Бюджет мусить витрачатися в першу чергу на науку, освіту та медицину і тільки тоді на все інше!
Діти наших начальників не будуть начальниками наших дітей!

Соціальний склад УНА:

Офіцери запасу - 25%;
Робітники - 20%;
Селяни - 12%;
Творча і науково-технічна інтелігенція - 15%;
Студенти - 11%;
Інші - 17%;
Серед них : юристів - 6%;
економістів - 8%.

Віковий склад УНА:

18-25 років - 31%;
25-35 років - 57%;
35-45 років - 8,5%;
45 років і старші - 3,5%.

УНА сьогодні об’єднує 18 вільних профспілок, 536 страйкомів різних промислових підприємств, організації соціального захисту пенсіонерів у всіх областях України, організації соціального захисту військовослужбовців, комітет солдатських матерів.

© УНА-УНСО. Передрук матерiалiв можливий лише з посиланням на http://www.una-unso.org!
Новости Украины