23 вересня 2004

Відставка Марчука і слід Ґонґадзе


Звичайно, фільм Ар'єва задемонстрований на 5 каналі міг і не спричинити відставки Марчука, але версія достатньо імовірна. Рефреном у стрічці лунали непрямі, але постійні звинувачення Марчука у поінформованості щодо прослуховування кабінету свого шефа. З іншого боку обілення Кучми, у цій же стрічці, мало Даниловича спонукати до пошуку винного. І його знайшли.

Інша причини, помітніша: "м'якшого, європейськішого" Марчука мають змінити на якгогось там з андресюків, які на відміну від першого здатні на все. Можливо, але хто сказав, що Марчук не виведе війська проти власного народу? Лише сам Євген Кирилович, а повірити йому це собі гірше зробити. Креатура ж СДПУ(о) навряд буде підтримана "донецькими" та й Кучма не занадто цього захоче. Щвидще за все місце "хитрого лиса" посяде котрийсь з малопомітних генералів, який за вдячність вибору буде здатен на все.

Зрештою, інформація про те, що Марчук рапорту на звільнення не писав, ми також знаємо лише з його слів. А перед президентськими виборами впасти у немілість Кучми - це лише великий плюс перед майбутнім переможцем. Невже Марчук вкотре викрутиться й знову буде керівником чогось ще й при Ющенкові?

Володимир Литвак

© УНА-УНСО. Передрук матерiалiв можливий лише з посиланням на http://www.una-unso.org!
Новости Украины