29 квітня 2003

Разом до перемоги!


Українцю, коли тебе пережовував передтелевізорний диван, ці хлопці прикривали своїми тілами маніфестантів від агресії беркутівських яничарів. Члени УНСО в той день вийшли захистити твої права та твої інтереси. Вчора УНСОвці змагалися за тебе, а сьогодні, перебуваючи у в’язниці, їм, як ніколи, потрібна твоя підтримка і допомога.

Співвітчизнику, доклади усіх зусиль до святої справи визволення політв’язнів УНСО. Визволити патріотів і помститися режиму – наш священний обов’язок. Українцю, не будь байдужим, адже байдужість – це ознака мерця.

6 травня о 10.00 розпочнеться суд над членами УНА-УНСО.

В єдності наша сила!

* * *

Коли влада постає лише, як сукупність вироків, єдиною можливою формою діалогу між народом і владою стає взаємо відчуження. Держава, громадянином якої ти є, перетворилась у незламний механізм тиражування репресивних органів. Особовий склад внутрішніх військ, співробітників МВС, податкової міліції та спецслужб інтенсивно зростають в кількості, значно випереджуючи при цьому число військовослужбовців з лав української армії. Нарощування внутрішньодержавних силових структур лише ілюструє бачення „нашої” влади українського народу, як потенційного носія небезпеки.

Лише силою і залякуванням режим може підгодовувати, оспівану нею, стабільність. Режим краде... І ні для кого це не є таємницею, а тим більше новиною. Байдужість мас стала ключовим знаряддям реалізації грабіжницьких намірів режиму. Пасивність людини концентрований стимулюючий фактор чиновницьких махінацій.

* * *

Сіре тло української дійсності не вдовольняло молодих патріотів із УНА-УНСО. Їхній пронизливий погляд, зорієнтований на реалії життя, не можна було затьмарити і розчинити у дешевих пестощах влади: салютах, примітивних святах, „макдональдсах”, чисельних шоу, в підземних базарах. Ця непідкупність і непохитна тверезість явно заважала владі. 9 березня 2001 року активісти УНА-УНСО виступили на захист народних інтересів. Вони гідно обороняли, від біснуватих лав „Беркуту”, жінок, пенсіонерів, дітей, що вийшли висловити своє незадоволення існуючому режимові.

Понад 2-а роки тривало цілком незаконне судилище над УНСОвцями. Інтелектуально неповноцінні прихвосні режиму, так звані судді, винесли найганебніший вирок за останні 15 років. На базі сфальсифікованих доказів, свідчень і фактів, УНСОвців приговорили, загалом, до 50-ти років позбавлення волі.

Кумівському режимові заважали їхнє інакодумання та їхнє прагнення мати справедливий лад. Режим вичерпав себе і останньою формою саморепрезентації залишається тюрма. Держава перетворилася з конструктивного механізму у максимально впорядкований безлад. В’язниці перенасичені політв’язнями, а держадміністрації – аферистами. Влада залякує патріотів тюрмами і могилами... Однак той, хто бореться, знає, що тюрма існує для того, щоби трохи посидіти; а могила, щоби полежати... в обох випадках це лише місце тимчасового перепочинку, але аж ніяк не символ нашої зламаності та знищенності. Нашу боротьбу за Українську Національну Державу неможливо зупинити!

Слава Нації! Смерть ворогам!


Імена та прізвища політв’язнів УНСО

Андрій Косенко отримав 2 роки позбавлення волі.
Володимир Павлюк отримав 2 роки позбавлення волі.
Станіслав Самофалов має 2 роки позбавлення волі.
Олег Селега засуджений до 2-х років позбавлення волі.
Василь Назар за вироком отримав 2 роки і 3 місяці позбавлення волі.
Олег Бурячок має 3 роки позбавлення волі.
Володимир Горощук отримав 3 роки і 6 місяців позбавлення волі.
Олег Бойко засуджений до 3-х років і 6-ти місяців позбавлення волі.
Сергій Гальчик має 4 роки позбавлення волі.
Руслан Зайченко отримав вирок − 4 роки позбавлення волі.
Ігор Мазур засуджений до 4-х років ув’язнення.
Владислав Мирончук за вироком суду має 4 роки позбавлення волі.
Микола Карпюк засуджений до 4-х років і 6-ти місяців ув’язнення.
Микола Ляхович отримав вирок − 5 років неволі.
Павло Литвиненко засуджений до 2-х років умовно.
Сергій Кайданович за вироком суду має 2 роки умовно.
Денис Андрусенко отримав 2 роки умовно.
Григорій Ляхович має 2 роки умовно, але залишився за ґратами...

Дмитро Чобіток

© УНА-УНСО. Передрук матерiалiв можливий лише з посиланням на http://www.una-unso.org!
Новости Украины