12 червня 2003

Hasta la Victoria siempre! Patria o muerte! Venceremos!


Будь-яка сучасна революція розпочинається саме з цих слів. Саме цими словами вимірюються ціна і мета народного бунту, а бунт, як відомо – має рацію! Автором саме цих слів виступила людина, яка незтліла під тиском забвіння в історії, людина, яка стала образом і символом терміну революції. Революції народної, революції національної...

Він – бородатий, з вічно засмученими очима, гігантською кубинською сигарою і, обов’язково в чорному береті – Че, той самий Че, яким не одно покоління смазливих американських буржуїв-імперіалістів лякали своїх дітей, якому оголосили анафему й радянські партноменклатурщики. Він на сьогодні став образом націонал-комуністів, націонал-революціонерів та антиглобалістів у всьому світі, бо не соромився перед зграями латиноамериканських комуністів наголошувати про запозичення в свою власну тактику ведення партизанської війни, яка і зараз вважається найефективнішою в світі прикладів героїчних визвольних змагань ОУН УПА.

14 червня йому виповнилося б 75 років, але не судилося... Своєю боротьбою він заслужив у 39 років статус Public Enemy для американців і був знищений. Він один на той час став загрозою для панівного в світі американського імперіалізму. Від нього, ще за життя відмовилися комуністи, відмовилися, бо не став він лицарем всесвітньої революції в затишному кабінеті голови національного банку Куби, а залишився просто солдатом армії поневолених латиноамериканців, які як і сучасні українці мали держави, тільки не свої...
Ернесто Че Гевара – герой авантюрист. Його – перспективного аргентинця, з досить заможної родини і з престижним дипломом медика на руках – можна сміливо назвати Буддою ХХ століття, бо як і індійський принц – він, познавши життя обраних знайшов в собі сили стати в колони голодних і обідраних, таких самих, як і він – латиносів. Як і герої УНСО, він знайшов себе не в сірих, хоч і достатньо ситих буднях, а в затравлених голодом, тропічними хворобами та суспільною машиною повстанських загонах.

Нам, партизанам української національної революції лицарям ордену УНА-УНСО не можуть бути чужими і приклади героїчної боротьби за національні свободи, життєвий простір для добробуту Нації наших латиноамериканських друзів, як то Маркос або Че, бо в нас є теж свої герої, і УНСО поведе українців у вир національної революції, а значить до перемоги!

Батьківщина або смерть!

Олесь Сахній, УНСО-Одеса

© УНА-УНСО. Передрук матерiалiв можливий лише з посиланням на http://www.una-unso.org!
Новости Украины