22 грудня 2003

Шкіль узявся за зброю


Депутат Верховної Ради Андрій Шкіль пропонує Раді створити державну компанію "Укрспецвироби" для контролю за розробкою, виробництвом, модернізацією, утилізацією і переміщенням у межах України зброї і боєприпасів, передають Українські Новини, посилаючись на законопроект, зареєстрований у Раді.

На думку Шкіля, створення компанії дозволить ввести глобальний контроль держави за розробкою, виробництвом і оборотом зброї, ввести державне регулювання фінансових потоків на цьому ринку., значно знизити можливість зловживань при проведенні конкурсів державного оборонного замовлення і знизити бюджетні витрати шляхом регулювання в інтересах держави цінової політики підприємств.

Шкіль пропонує надати компанії виняткові повноваження на укладення договорів з міністерствами і підприємствами на розробку, виробництво, модернізацію та утилізацію зброї і боєприпасів.

Зараз в Україні діє одна державна компанія "Укрспецекспорт", що курирує експорт і імпорт зброї та товарів подвійного призначення.

Торік США обвинуватили Україну в продажі Іраку систем раннього оповіщення "Кольчуга", Україна заперечувала постачання зброї до Іраку.

http://www.glavred.info/ukr/

© УНА-УНСО. Передрук матерiалiв можливий лише з посиланням на http://www.una-unso.org!
Новости Украины