6 березня 2004

Ви будете сміятися, але Кучма знову умикнув із країни на час проведення шевченківських днів


Куди ж цього разу звіє Кучма? Ось куди: в суботу він відбуде з візитом до, всім добре відомого, Султанату Бруней і Королівство Таїланд.За сухістю офіційного повідомлення ховається всім відомий зміст: знову у гаранта нервиці не витримали у закордони чкурнув.

Але ні президент прибуде у Бруней з державним а не приватним візитом 7 березня. Кучма проведе в столиці Брунею місті Бандар-Сери-Бегаван переговори із султаном Брунею Хаджі Хассаналом Болкияхом, котрі звичайно ніхто крім Кучми провести не може, бо розуму їм брак. А так поїде ґарант побалакає з місцевими, ручкою їм так легенько махне і ніхто тобі не гаркне "Геть!" Там байдуже всім, бо живеться їм там добре і підозр що Кучма там залишиться жодних. То й вони йому ручкою теж легенько...

Також заплановано обговорити розвиток співробітництва між двома державами, насамперед, в економічній сфері. Це звичайно також зовсім не справа МЗС.

Делегація України на чолі з президентом також зустрінеться з керівником Брунейского інвестиційного агентства й огляне підприємства компанії "Брунейский рідкий природний газ" і тим паче побувати на такому підприємстві честь для кожного тим паче для Кучми.

Кучма завершить державний візит до Брунею 9 березня й у цей же день відбуде з офіційним візитом у Королівство Таїланд, де його чекають не дочекаються. Хочуть ближче познайомитися з президентом країни який навіть пальцем не поворухнув, аби врятувати свою співгромадянку яку арештуали в Таїланді. Ґарант як завжди мудро повідомив порядні жінки на заробтки закордон не їздять...

У ході візиту, як очікується, відбудуться переговори делегацій двох країн, на яких буде обговорюватися подальше співробітництво між Україною і Таїландом. Воістину коли дома не хочуть а з Європи проганяють то чому б не поїхати до Таїланду побалакати про “подальше співробітництво”? ПОДАЛЬШЕ… А яка було перед тим, як взагалі погло розвиватися спвіробітництво, коли Кучма туди їде вперше? Тут явно щось не так.

У ході зустрічі Кучми з королем Таїланду Бхумиболом Адулядеджем будуть обговорюватися питання поглиблення двосторонніх відносин. Ну про що ще порозмовляти Кучмі з королем як не про “поглиблення”. Кучма знає як поглиблювати прірву між собою та українським народом. Може вони ще й власним досвідом обміняються?

Під час візиту президент України й члени офіційної делегації також обговорять напрямки розвитку співробітництва в економічній сфері з представниками ділових кіл Таїланду.
Візит завершиться 11 березня. Акурат, коли акції опозиційні завершаться.

Опозиційні сили запланували на 9 березня акції протесту в зв'язку з наступом на свободу слова в Україні. Головною складовою акції буде мітинг присвячений 190 річниці з Дня народження Тараса Шевченка та похід з нагоди 3 роковин з дня звірячого розгону мирної демонстрації озброєними міліцейськими загонами. У сутичках 9 березня постраждали сотні мирних громадян, а понад 200 юнаків було заарештовано. Хапали за спільними ознаками: розмова українською та символіка УНСО. У наслідок сфабрикованої справи було ув’язнено 19 членів та прихильників УНА-УНСО. Судилище було довгим і сфальсифікованим.

Акція у Києві, Одесі та Тернополі почнеться о 14.00, а у Львові о 16.00. Усі акції розпочинатимуться біля пам’ятника Т. Шевченкові.

Це не перший раз, коли Кучма їде з Києва в день проведення масових виступів проти його політики. Так, 9 березня 2001 року, коли в Києві відбулися зіткнення між опозицією й силами міліції, Кучма відбув на Закарпаття.

16 вересня 2002 року, коли опозиція провела 50-тисячний мітинг у Києві й установила наметове містечко на вулиці Банковій, Кучма був на економічному форумі в Зальцбурзі (Австрія).

9 березня 2003, коли в Києві пройшов ще один масовий мітинг, Кучма перебував з візитом у Словаччині.

Шкода що ми вже не дізнаємося куди втік би Кучма наступного року в який Сері Бегаван, шкода що ми не зможемо щиро посміятися із наївних потуг пресової служби президента, яка пітніючи чолом вигадує правдоподібні причини втечі гаранта. Це не коліна його від страху стукають – це серце його гупає від дум над як вірно оглянути підприємства компанії "Брунейский рідкий природний газ – твердить його обслуга. Шкода, що не буде більше Люда з Льоньою “відмічати восьме марта за рубежем ”. По-людському шкода, що доведеться можливо їм наступне 8 березня святкувати порізно. А може й не шкода.

УНСО-інформ

© УНА-УНСО. Передрук матерiалiв можливий лише з посиланням на http://www.una-unso.org!
Новости Украины