24 січня 2010

Ющенко розколює націонал-демократів


Голова Народного Руху Борис Тарасюк звинувачує президента Віктора Ющенко у намаганні розколоти національно-демократичні сили. Про це він заявив під час засідання центрального проводу НРУ, повідомляє прес-служба партії.

У заяві наголошується, що "заклик Ющенка не голосувати за жодного з кандидатів у другому турі президентських виборів означає підтримку Віктора Януковича".

"Нас дивує, що такі заяви робить Ющенко. Говорити, що обидва кандидати однакові, означає закликати людей не йти на голосування у другому турі. Це означає - працювати на Януковича", - зауважив лідер НРУ.

Тарасюк зазначив, що "особливо дивно чути такі заяви від Ющенка, якому після отруєння у 2004 році Юлія Тимошенко підставила плече і виконала вирішальну частину роботи під час агітаційного туру країною", повідомляє прес-служба.

"Тактику Ющенка на ототожнення двох фіналістів виборів Тарасюк назвав черговою помилкою Ющенка, спрямованою на розкол національно-демократичних сил", - йдеться у заяві.

Як відомо, раніше глава держави заявив, що у другому турі виборів не підтримає жодного з кандидатів, зазначивши, що це його приватна думка.


УНСО-інформ

© УНА-УНСО. Передрук матерiалiв можливий лише з посиланням на http://www.una-unso.org!
Новости Украины