1 лютого 2010

Віктор Янукович, відмовившись прийти сьогодні на теледебати з Юлією Тимошенко, вкотре довів, що він слабак


Таку думку висловив народний депутат від БЮТ Володимир Філенко.

«Це є ніщо інше, як втеча з поля бою. Здоровий і грізний з вигляду Янукович вкотре продемонстрував, що він не мужик, а звичайнісінький слабак. Очевидно, у нього вже давно присутні психічні розлади, бо у минулій передвиборчій кампанії він падав від курячого яйця, а в цій - тікає від тендітної жінки», - заявив Філенко.

За його словами, чимало виборців Януковича будуть розчаровані його відмовою дебатувати з Юлією Тимошенко. «Вони вкотре побачать, що Віктор Федорович слабка, безвольна людина, яку пропихають у владу олігархічні клани», - сказав Філенко.

«Сьогодні його Аня на дебати не пустила, а завтра Ахметов у туалет не відпустить», - наголосив Володимир Філенко.

На його думку, поради оточення Віктора Януковича не йти на дебати - це своєрідна страховка від його неосвіченості і невихованості.

«Його соратниця Герман, очевидно, шалено боїться, що Віктор Федорович вкотре бовкне якусь дурницю про Ахметову, Гулака-Артьомовського чи українського поета Чехова, а їй потім доведеться його із усіх сил відмазувати перед країною», - зазначив Філенко.

«Таким чином Партія регіонів вирішила не пускати зайвий раз свого лідера у маси, а заховати і прикрити його на час виборів», - додав нардеп.

УНСО-інформ

© УНА-УНСО. Передрук матерiалiв можливий лише з посиланням на http://www.una-unso.org!
Новости Украины