1 лютого 2010

Президент Європарламенту - Кремлю: я висловлюю моє заціпеніння...


Президент Європейського парламенту Єжи БУЗЕК закликає владу Росії відмовитися від деспотичного ставлення до мирних демонстрацій.

Як передає власний кореспондент УНІАН в Брюсселі, про це йдеться у заяві Є.БУЗЕКА з приводу затримання понад 100 учасників мирної демонстрації на Тріумфальній площі Москви 31 січня цього року.

“Від імені Європейського парламенту я висловлюю моє заціпеніння після інформації про затримання близько 100 осіб, включаючи Олега ОРЛОВА, голову правозахисного центру “Меморіал”, який став лауреатом премії Сахарова Європарламенту в 2009 році”, - зазначається у заяві президента Європарламенту.

Є.БУЗЕК також звернув увагу на те, що вже вдруге з моменту вручення премії Сахарова, в грудні 2009 року, центру “Меморіал” його члени затримуються російськими правоохоронцями (31 грудня також під час мирної демонстрації на Тріумфальній площі в Москві було заарештовано члена центру “Меморіал”, 82-річну Любов АЛЕКСЄЄВУ – УНІАН).

“Я закликаю російську владу відмовитися від деспотичного ставлення до мирних демонстрацій”, - наголосив президент Європарламенту.
УНІАН

© УНА-УНСО. Передрук матерiалiв можливий лише з посиланням на http://www.una-unso.org!
Новости Украины