9 травня 2010

Наступний ювілей перемоги може відбутися під лозунгами "За Росію. За Медвєдєва"


Про це заявив віце-спікер Микола Томенко (БЮТ), який взяв участь у покладанні квітів до могили Невідомого солдата у Парку Слави в Києві, повідомляє його прес-служба.

Він зазначив, що святкування мало відбуватися під лозунгом "За ветеранів. За Український народ", а відбулося під лозунгом "За Радянську батьківщину. За Сталіна", йдеться у повідомленні.

"Якщо і надалі така тенденція збережеться, то наступне святкування ювілею перемоги буде відбуватися під лозунгами "За Росію. За Мєдвєдева", - наголосив віце-спікер.

"Складається враження, що чиновників на місцях намагалися так запопадливо показати, як вони підтримують нову генеральну лінію влади, що вже почали школярам роздавати радянські прапорці, з якими вони повинні були вийти на мітинг", - сказав Томенко.

"Другою особливістю або навіть таким парадоксальним цинізмом було те, що ідеологами пропаганди визначальної ролі радянської армії в житті Українського народу стали державні політичні діячі, які в силу певних обставин жодного дня в цій армії не служили", - підкреслив він


УНСО-інформ

© УНА-УНСО. Передрук матерiалiв можливий лише з посиланням на http://www.una-unso.org!
Новости Украины