СОЦІАЛЬНІ ЗАВДАННЯ УНА-УНСО


Для розвитку економіки і нормального життя людей необхідні дві речі: ПОРЯДОК і ГРОШІ.
УНА має порядок у себе. УНА забезпечить його для всіх.
Жоден з державних злочинців, що мають "маліни" на Банківській і на Грушевського не сумнівається у цьому. Саме тому вони нас і ненавидять.

Через місяць після приходу УНА до влади повністю припиниться корупція.

Злочинці підуть у тюрму або в глибоке підпілля, на їхніх мерседесах і джіпах будуть їздити фрезерувальники шостого розряду і доярки машинного доїння.

Держарбітраж буде працювати як годинник, чиновник буде дрижати, а працездатні та ініціативні люди будуть почувати себе королями.

Безпорядок найбільш вигідний державним чиновникам, рекет з боку СБУ та МВС найбільш безсоромний та жорстокий, нема порядку - нема економіки. За останні роки з України було вивезено і продано неймовірну кількість прокату, міндобрив, мазуту, цукру, олії тощо.

Десятки мільярдів доларів, які були за це одержані осіли у закордонних банках на приватних рахунках високих державних чиновників, а також тих, хто при них годується.

Це саме ті гроші, які мусіли бути виплачені нам як зарплати, мали бути вкладені в оновлення основних фондів, у науку, в культуру, в армію, в соціальні програми.

Без цих грошей наша економіка вмирає.

В той час, коли вивозяться десятки мільярдів доларів, президент України їздить по закордонах і жебракує жалюгідні копійки - кредити в американців, японців, німців. Урядова пропоганда подає нам як великий успіх, коли нам дають кредит у 5O або 1OO млн. доларів. Будь-який пивний ларьок в Нью-Йорку може взяти такий кредит у третьосортному американському банку.

Вони знущаються над нашим президентом, а наш президент знущається над нами.

Перше, що зробить УНА, коли прийде до влади, це збере всіх колишніх і теперішніх державних чиновників в інтер'єрі лук'янівської тюрми на нараду щодо повернення виезеного капталу.

УНА ставить перед собою завдання:

1. Привести мінімум заробітньої платні та пенсій у відповідність до реального прожиткового мінімуму. Ввести кримінальну відповідальність осіб, винних у затримці виплати заробітку трудящим.

Встановити обгрунтоване співвідношення заробітної платні робітників різних галузей, а також доходів керівників підприємств та середньої зарплати інших працівників.

2. Визнати права громадян на пожиттєве спадкове володіння присадибними, дачними, садово-городними ділянками.

3. Після приходу до влади УНА, протягом одного року все працездатне населення України буде забезпечене працею і достатньо великою платнею. За рахунок:

а) пожвавлення виробництва (повернені з-за кордону кошти будуть вкладатися у першу чергу у виробництво);

б) створення фронту громадських робіт. Україна потребує будівництва нових доріг, благоустрою міст та сіл, будівництва житла тощо.

На здійснення цих робіт мусить виділятися значна частина бюджету. Громадські роботи мусять повністю поглинути безробіття і дати робітникам гідну зарплату.

4. Протягом перших двох-трьох років перебування УНА при владі всі громадяни України будуть забезпечені житлом.

5. Стимулювання народжуваності. Доплата на кожну дитину у сім'ї у розмірі споживчого мінімуму.

6. Приватизація.

7. Податкова система.

8. Наука.

9. ВПК.

1O. Економічні пріоритети.

СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО. ПРИВАТИЗАЦІЯ ЗЕМЛІ.

Певні закордонні комерційні кола (зокрема ізраїльські) зацікавлені перевести сільське господарство України на монокультуру (соняшник та цукровий буряк), у надії, що саме вони будуть контролювати їх переробку та експорт. Переробні заводи вже практично приватизовані цими колами. Вони ж сподіваються взяти активну участь у приватизації землі. Їх інтереси у Верховній Раді представляють демократи і реформатори. Об'єктивно цій політиці протистоїть т. зв. "аграрне лоббі".

У зв'язку з цим УНА тимчасово не поборює "аграрне лоббі".

Земля в Україні мусить належати тільки громадянам України і тільки українським юридичним особам.

ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА

Україну в світі ніхто не чекав. Волна не вкладається ні в які міжнародні розклади. Якщо Україна буде грати з Сильними за їхіми правилами, вона програє. Для того, щоб виграти Україна мусить грати проти правил.

У зв'язку з цим УНА працює над створенням ІНТЕРНАЦІОНАЛУ ОБРАЖЕНИХ, кристалізуючим центром якого буде Україна. За думкою УНА інтернаціонал мусять складати, крім України, країни Закавказзя, Чечня, можливо Іран, Югославія, Придністров'я, Білорусія, а також ті недержавні організації, які незадоволені станом речей у світі.

Другий напрямок діяльності УНА зумовлений усвідомленням того, що слов'яни мають у Світі спільні інтереси. Від України залежить як увійдуть слов'яни у двадцять перше століття - як авангард Європи, чи як її задвірки.

Ми мусимо працювати над створенням слов'янської духовної конфедерації навколо Києва.

Це можливо тільки за тих умов, якщо Київ буде проводити більш сильну та послідовну політику, ніж Москва, а також якщо українці будуть більш активним елементом, ніж всі інші.

Завдання УНА збуджувати активність українців.

Конкретно УНА добивається:

а) якнайшвидшого укладення союзу (в т. ч. військового) України та Югославії, визнання Україною держав Сербська Країна та Республіка Сербська. УНА вважає шкідливим втручання ООН та НАТО в балканські справи. Україна мусить не визнавати санкцій ООН проти сербів;

б) визнання Україною Чечні, звернення України до країн-членів ООН про позбавлення Росії членства у Раді безпеки ООН у зв'язку з геноцидом у Чечні;

в) визнання Україною Придністров'я. Включення Придністров'я у купонну зону, перенесення українських митниць на західний кордон Придністров'я;

г) укладання військово-політичних союзів з Грузією та Азербайджаном. Перебрання Україною миротворчих функцій на Кавказі.

© УНА-УНСО. Передрук матерiалiв можливий лише з посиланням на http://www.una-unso.org!
Новости Украины